Hamburg położony jest w północnych Niemczech, w pobliżu ujścia Łaby. Jest to drugie (po Berlinie) pod względem wielkości miasto naszych zachodnich sąsiadów oraz prężnie rozwijający się ośrodek przemysłowy oraz finansowy. Planujesz podróż do Hamburga i zastanawiasz się, jak wygodnie i niedrogo dotrzeć na miejsce? W naszej ofercie znajdziesz bus Wrocław Hamburg, który pozwoli Ci dojechać prosto pod podany adres. Wszystkich Pasażerów odbieramy z dowolnie wskazanego miejsca (na terenie Wrocławia) i dowozimy pod wskazany adres.

Bus Wrocław Hamburg – komfortowa podróż w atrakcyjnej cenie

Polecamy przewozy osób i paczek w systemie „od drzwi do drzwi”. Nasz bus Wrocław Hamburg to wygodny środek transportu, który pozwoli Ci dotrzeć na północ Niemiec bez przepłacania i konieczności stresujących przesiadek.

Jeździmy nowoczesnymi busami osobowymi marki Mercedes i Renault, które posiadają wyposażenie dopasowane do tras dalekobieżnych. Przestronne wnętrze z odpowiednio rozmieszczonymi, rozkładanymi fotelami zapewniają brak ścisku i wygodną podróż. Wszystkie busy są klimatyzowane, posiadają DVD i pojemną przestrzeń bagażową. Prowadzą je doświadczeni kierowcy, którzy zadbają, abyś szybko i bez przeszkód dotarł do celu.

tel:+48605676878