Berlin to ponad 3,5-milionowe miasto, które jest centrum gospodarczym oraz kolebką niemieckiej historii i kultury. Wielu Polaków to właśnie w stolicy naszych sąsiadów szuka stabilnego zatrudnienia lub okazji do poszerzania kompetencji. Należysz do tego grona? Z nami wygodnie dojedziesz na miejsce. Bus Wrocław Berlin to trasa cieszących się bardzo dużym zainteresowaniem. Oferujemy przewozy osobowe oraz dostawę paczek w systemie „od drzwi do drzwi”.

Bus Wrocław Berlin – szybka i bezpieczna podróż

Szybko, bezpiecznie i w sympatycznej atmosferze dowozimy wielu Polaków wyjeżdżających do pracy, na służbowe spotkania, sympozja i konferencje, szkolenia czy w odwiedziny do rodziny w Berlinie. Często podróżują z nami także osoby planujące wycieczki i zwiedzanie niemieckiej stolicy.

Chcesz dotrzeć do celu swojej podróży bez przesiadek? Nasz bus Wrocław Berlin odbierze Cię spod wskazanego adresu na terenie stolicy Dolnego Śląska i dowiezie pod konkretny niemiecki adres. Z nami nie musisz martwić się dojazdem na lotnisko lub dworzec PKP, przesiadkami z ciężką walizką czy opłatami za taksówkę.

tel:+48605676878