Jedną z ofert dostępnych w naszej ofercie są przewozy osób i paczek na trasie z Wrocławia do Amsterdamu. Ofertę tę polecamy wszystkim, którzy wybierają się do holenderskiej stolicy do pracy, w służbową delegację, w odwiedziny do bliskich lub planują tutaj przedłużony weekend czy urlop.

Amsterdam to jedna z najbardziej oryginalnych europejskich metropolii. Miasto słynie z bogatego życia rozrywkowego (centrum po zmierzchu tętni życiem), galerii sztuki, malowniczych kanałów i portów, słynnego portu oraz licznych zabytków architektonicznych z okresu średniowiecza. Niezależnie od tego, jaki cel przyświeca Twojej podróży, bus Wrocław Amsterdam pozwoli Ci szybko i niedrogo dotrzeć prosto pod podany adres.

Bus Wrocław Amsterdam – podróżuj w przyjaznej atmosferze

Jako firma przewozowa z wieloletnim doświadczeniem na trasach dalekobieżnych dbam o to, aby podróże z nami upływały Pasażerom szybko i w przyjaznej atmosferze. Bus Wrocław Amsterdam naszej firmy kursuje w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy, że zarezerwujesz termin i podasz dowolny adres na terenie stolicy Dolnego Śląska, a nasz kierowca odbierze Cię prosto spod domu, firmy czy hotelu i dowiezie we wskazane miejsce w Amsterdamie. Jeździmy przestronnymi, klimatyzowanymi busami, które zapewniają odpowiednią ilość miejsca i najwyższy komfort podczas długich godzin spędzonych w trasie.

tel:+48605676878