Świadczymy międzynarodowe usługi przewozowe. Bus Rzeszów Berlin to rozwiązanie, które polecamy Polakom pracującym w Niemczech, wyjeżdżającym do stolicy naszych zachodnich sąsiadów w służbową delegację, na szkolenie, konferencję, w odwiedziny do bliskich lub na wycieczkę. Niezależnie od celu Twojej podróży, zapewnimy Ci komfortowy i bezpieczny przejazd w sympatycznej atmosferze. Kolejną naszą specjalnością jest dowóz paczek na trasie do Berlina.

Bus Rzeszów Berlin – ekonomiczna podróż bez ryzyka

Każdy nasz bus Rzeszów Berlin to przestronny pojazd, który pozwoli Ci na szybką podróż w komfortowych warunkach. Składane fotele pozwalają wypocząć na trasie, a odpowiednia ilość miejsca gwarantuje brak niepotrzebnego tłoku. Busy są klimatyzowane i posiadają DVD, dlatego podróż może Ci umilić oglądanie filmów. Prowadzą je zawodowi kierowcy znający zagraniczne trasy i wykazujący się najwyższym rozsądkiem gwarantującym bezpieczeństwo na drodze.

Pasażerów odbieramy spod zarezerwowanego adresu na terenie Rzeszowa i dowozimy w dowolny punkt Berlina. Brak przesiadek pozwala uniknąć stresu osobom, które dopiero po raz pierwszy wybierają się do tej niemieckiej metropolii oraz obniżyć koszty dojazdu.

tel:+48605676878