Amsterdam to tętniąca życiem metropolia przyciągająca wielu Polaków poszukujących zatrudnienia za granicą. Holenderska stolica słynie także ze swoich walorów turystycznych. Miasto leżące nad rzeką Amstel urzeka specyficznym urokiem z bogatymi śladami średniowiecznej zabudowy, licznymi kanałami (aż 160) i mostami, słynnym portem oraz swoją multikulturowością. Wielu przyjezdnych chętnie zwiedza również tutejsze galerie sztuki oraz korzysta z bogatej oferty rozrywkowej.

Chcesz wyjechać tutaj na wycieczkę, do pracy lub w innym celu i poszukujesz sprawdzonego środka transportu? Oferujemy bus Rzeszów Amsterdam, który pozwoli Ci szybko i bezproblemowo dotrzeć do celu.

Bus Rzeszów Amsterdam – komfortowe przewozy w przystępnej cenie

Naszą specjalnością jest międzynarodowy przewóz osób i paczek. Każdy nasz bus Rzeszów Amsterdam to nowoczesny i przestronny pojazd, który zapewni Ci najwyższy komfort podróży. Jeździmy busami osobowymi Mercedes-Benz i Renault wyposażonymi w klimatyzację, DVD i wygodne rozkładane fotele.

Kierują nimi doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znają holenderskie trasy i czuwają nad bezpieczeństwem Pasażerów. Kursujemy w systemie door to door. Odbierzemy Cię z dowolnego miejsca na terenie Rzeszowa i dowieziemy prosto pod wskazany adres w Amsterdamie.

tel:+48605676878