Niemcy to bardzo popularny cel podróży Polaków przede wszystkim ze względu na dogodną lokalizację. Niezależnie jednak, czy wybierasz się w wizytę do rodziny, jedziesz do pracy, czy też pragniesz zwiedzać kraj naszych zachodnich sąsiadów, na pewno zależy Ci na komfortowym transporcie.

Firma Magnum oferuje profesjonalne usługi w zakresie przewozów busami do Niemiec. Razem z nami w szybki, wygodny i bezpieczny sposób, dojedziesz w wybrane miejsce na trasie Polska – Niemcy. Co ważne, nie musisz martwić się dotarciem na miejsce odjazdu czy dojazd pod wskazany adres – nasz bus odbierze i zawiezie Cię pod wybrany adres! W ten sposób zaoszczędzisz czas, nerwy, a przy tym podróż stanie się jeszcze bardziej komfortowa.

Oprócz transportu osób na trasie Polska – Niemcy, zapewniamy także możliwość przewiezienia paczki i innych przesyłek. Jeśli więc szukasz niezawodnego transportu do Niemiec, powrotu z Niemiec do Polski czy też sposobu na przetransportowanie paczki, nie czekaj i koniecznie skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty!

Przewozy na trasie Polska – Niemcy

Co sprawia, że przejazdy do Niemiec są z nami tak komfortowe? Nowoczesne busy gwarantują wygodę i to niezależnie od tego, jak długa jest trasa podróży. Odpowiednie warunki zapewnia klimatyzacja, w którą wyposażone są wszystkie dostępne pojazdy. Wygodne siedziska, nie tylko mają ergonomiczny kształt, ale również mogą być odpowiednio regulowane czy też rozkładane. W ten sposób wygodnie ułożysz się na fotelu, dostosowując go do swoich potrzeb. Czas podróży umili również dostępne DVD, dzięki któremu będziesz mógł się odprężyć i zrelaksować, podczas gdy nasi kierowcy zadbają o bezpieczeństwo Twojej podróży.

Nasza oferta przejazdów do Niemiec posiada również bardzo atrakcyjną, stałą cenę. Kosz przejazdu do Niemiec wynosi 300 zł, z kolei bilet powrotny kosztuje 75 Euro. Ponadto, nasze busy kursują w obu kierunkach z częstotliwością pięciu razy w tygodniu:

  • Nasze busy wyjeżdżają do Niemiec: w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki oraz soboty.
  • Busy z Niemiec do Polski wracają: we wtorki, środy, piątki soboty i niedziele.

To jednak nie koniec korzyści finansowych związanych z przewozami na trasie Polska – Niemcy. Jeśli często podróżujesz do Niemiec, możesz skorzystać z naszej specjalnej oferty, stworzonej dla stałych Klientów. W ten sposób zyskujesz atrakcyjne rabaty – m.in. zniżkę na przejazd w dwie strony, rabat na przedpłatę czy też co piąty przejazd za połowę ceny.

Bezpieczne przejazdy do Niemiec

Co sprawia, że przewozy Magnum są najlepszym wyborem transportu do Niemiec? W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, gdyż spokojna i bezawaryjna podróż jest dla nas priorytetem. Drugim, ważnym dla nas aspektem jest oczywiście wygoda, którą gwarantuje, np. system odbioru Klientów z dowolnego adresu i przewóz we wskazane miejsce, dzięki któremu, bez dodatkowego wysiłku, dotrzesz do celu swojej podróży.

Nowoczesna, bezawaryjna flota busów to kolejny dowód na to, że nasze usługi opierają się na bezpieczeństwie naszych Klientów. Każdy z busów spełnia najwyższe wymagania i jest dostosowany do długich, międzynarodowych tras. To jednak nie koniec – nowoczesne busy nie wystarczą, gdy brak wykwalifikowanych ludzi. Dlatego nasz personel to zawodowi kierowcy o wieloletnim doświadczeniu. Załoga Przewozów Magnum ma za sobą praktykę w postaci wielu tysięcy przejechanych kilometrów, oczywiście na drogach międzynarodowych. Zdecyduj się na naszą ofertę przewozów do Niemiec, a z całą pewnością doświadczysz komfortu oraz profesjonalnej obsługi!


Do Niemiec nasze busy wyjeżdżają w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki oraz soboty.
Busy z Niemiec do Polski wracają we wtorki, środy, piątki soboty i niedziele.


Koszty biletów:

Niemcy – 300 zł (wyjazd), 75 Euro (powrót)


Specjalna oferta dla naszych stałych Klientów:

2 strony – 10% rabatu
Przedpłata – 20 zł rabatu
Co 5 przejazd za 50% ceny


Dzięki naszym zawodowym kierowcom, a także nowoczesnym busom
szybko, bezpiecznie i komfortowo dojedziesz do celu!