Międzynarodowe przewozy pasażerów to specjalność naszej firmy. Jedną z naszych propozycji są profesjonalne przewozy osób na trasie Polska – Holandia. W ramach naszych usług oferujemy szybki, bezpieczny i komfortowy dojazd zarówno z Polski do Holandii, jak i trasę powrotną Holandia – Polska.

Gwarancją niezawodności naszych usług są wysokiej jakości, niezwykle wygodne busy oraz doświadczeni, zawodowi kierowcy, którzy znakomicie odnajdują się na trasach międzynarodowych. Co ważne, nie musisz martwić się dojazdem na dworzec lub inne miejsce zbiórki. To my odbierzemy Cię z dowolnego miejsca i dowieziemy pod wskazany adres! Wygoda naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego zapewniamy dodatkowe udogodnienia oraz komfortowe warunki podróży.

W ramach naszych usług oferujemy nie tylko przewóz osób, ale także profesjonalny transport przesyłek do Holandii. Jeśli więc chcesz szybko i bezpiecznie dostarczyć przesyłkę do dowolnego miejsca w Holandii, nie czekaj i skontaktuj się z nami! Interesuje Cię komfortowy, tani oraz bezpieczny transport do Holandii? Zapoznaj się z naszą profesjonalną ofertą, a z pewnością spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania!

Niezawodne Busy Polska – Holandia

To, co z całą pewnością wyróżnia nas na tle innych przewoźników, to przede wszystkim niezawodne i komfortowe busy. Pojazdy jeżdżące na trasie Polska – Holandia to wysokiej jakości autobusy, które wyposażone są w klimatyzację oraz niezwykle wygodne, regulowane i rozkładane siedziska. Dodatkową atrakcją, która umili nawet najbardziej odległą podróż, jest DVD. Dzięki temu podróż do Holandii lub powrót do Polski przebiegnie szybko i przyjemnie.

Nasze busy spełniają najwyższe standardy w dziedzinie pojazdów przewożących ludzi na trasach międzynarodowych. Dlatego możesz mieć pewność, że wybierając nasz bus do Holandii, bezpiecznie dotrzesz do celu, a podróż przebiegnie bez przykrych niespodzianek. Jest to więc idealna propozycja dla tych, którym zależy na czerpaniu przyjemności z podróży, a komfort stawiają na pierwszym miejscu. Nasze przewozy do Holandii spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Za bezpieczny przejazd odpowiadają także zawodowi i doświadczeni kierowcy, którzy mają za sobą tysiące przejechanych kilometrów na drogach międzynarodowych. Decydując się na przejazd do Holandii naszymi busami, z całą pewnością przekonasz się o profesjonalizmie naszej załogi. Atutem naszej oferty jest także częstotliwość kursów na trasie Polska – Holandia. Możesz zdecydować się na przejazd, wybierając jeden z pięciu kursów w tygodniu. Częstotliwość ta dotyczy zarówno busów jadących do Holandii, jak i powrotów do Polski.

  • Do Holandii nasze busy wyjeżdżają: w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki oraz soboty.
  • Busy wracają do Polski: we wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele.

Wybierz dogodny dla Ciebie termin podróży i skorzystaj z naszej niezwykłej oferty przejazdów busami do Holandii.

Tanie Busy do Holandii

Komfortowy, szybki oraz bezpieczny przejazd na trasie Polska – Holandia to jednak nie wszystko. Naszą ofertę przewozową cechuje także bardzo atrakcyjna cena! Transport do Holandii kosztuje 320 zł, z kolei za powrót do Polski zapłacisz 80 Euro. Jeśli więc chcesz skorzystać z tanich busów do Holandii, koniecznie rozważ nasze profesjonalne usługi przewozowe.

Jednak atrakcyjne ceny za bilety to nie jedyne korzyści. Stali klienci mogą liczyć również na dodatkowe rabaty, dzięki którym nasze przewozy będą jeszcze tańsze. Są to między innymi: zniżki na przejazdy, rabat na przedpłatę czy 50% zniżki na piąty przejazd. Wybierając się w podróż do Holandii razem z nami, otrzymasz nie tylko komfortowy i bezpieczny przejazd, ale także duże oszczędności.


Do Holandii nasze busy wyjeżdżają 5 razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki oraz soboty.

Busy wracają we wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele.


Koszty biletów:

Holandia – 320 zł (wyjazd), 80 Euro (powrót)


Specjalna oferta dla naszych stałych Klientów:

2 strony – 10% rabatu
Przedpłata – 20 zł rabatu
Co 5 przejazd za 50% ceny


Dzięki naszym zawodowym kierowcom, a także nowoczesnym busom
szybko, bezpiecznie i komfortowo dojedziesz do celu!