Komfortowo, szybko, a przy tym bezpiecznie – nasza firma oferuje profesjonalne przewozy na trasie Polska – Belgia. To właśnie transport osób na trasach międzynawowych jest głównym przedmiotem naszej działalności. Mając wieloletnie doświadczenie w branży, wiemy, jak ważna jest wygoda podczas długich, międzynarodowych tras. W odpowiedzi na tę potrzebę, w naszej flocie posiadamy nowoczesne i komfortowe busy, które kursują z Polski do Belgii, a także na trasie powrotnej. Gwarancją bezpieczeństwa naszych usług są nie tylko niezawodne busy, ale również doświadczeni kierowcy, którzy sprawnie i bezpiecznie poruszają się na trasach europejskich.

To, co wyróżnia przewozy Magnum na tle innych przewoźników, to transport dokładnie pod wskazany adres. Nie musisz martwić się dodatkowymi dojazdami – nasz bus odbierze i zawiezie Cię pod wskazany adres. W zakres naszych usług wchodzi również przewóz przesyłek – transportujemy je do Belgii szybko i bezpiecznie. Jeśli więc szukasz komfortowego transportu lub chcesz wysłać paczkę, wybierz nasze usługi przewozowe do Belgii!

Tanie Busy do Belgii

Bilety w naszej ofercie na komfortowy bus do Belgii dostępne są w niezwykle konkurencyjnej cenie. Z nami nie musisz przepłacać, aby cieszyć się wygodnym i szybkim transportem. Co ważne, cena za bilety jest stała i niezależna od terminu podróży. Koszt biletu na przejazd trasy Polska – Belgia wynosi 320 zł, natomiast transport powrotny kosztuje 80 Euro.

Z kolei, jeśli chodzi o częstotliwość kursów na trasie Polska – Belgia, naprawdę jest w czym wybierać! Przejazdy do Belgii oraz powroty do Polski odbywają się pięć razy w tygodniu, co umożliwia wybór najbardziej dogodnego terminu.

  • Wyjazdy w trasę Polska – Belgia: poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki oraz soboty
  • Busy z Belgiido Polski: wtorki, środy, piątki, soboty oraz niedziele

Tanie bilety to nie jedyna oszczędność, jaką można zyskać, wybierając nasze usługi transportowe. Dla stałych klientów posiadamy specjalną ofertę, zapewniającą dodatkowe korzyści. Regularnie wybierając nasze busy do Belgii, możesz otrzymać rabat na przejazdy w obie strony, lub, w przypadku przedpłaty, dostać 50% zniżki na co piąty przejazd.

Niezawodne przewozy na trasie Polska – Belgia

Wybierając naszą usługę transportu do Belgii, zyskujesz pewność, że w szybki oraz bezpieczny sposób dotrzesz do celu swojej podróży. To właśnie niezawodne, komfortowe busy są gwarantem spokojnej jazdy. Nowoczesna flota busów zapewnia bezpieczeństwo, nawet podczas długich i trudnych tras międzynarodowych. Podczas przewozu ludzi liczą się także umiejętności, dlatego nasi profesjonalni kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie, liczone w tysiącach przejechanych kilometrów.

Aby nawet odległa podróż była miłym przeżyciem, istotny jest także komfort jazdy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest wygoda w podróży podczas długich tras. Dlatego nasze busy jeżdżące do Belgii, są odpowiednio przystosowane, aby zapewnić jak największą wygodę w czasie drogi. Podstawą jest oczywiście klimatyzacja dostępna we wszystkich naszych pojazdach. Ponadto, ergonomiczny kształt foteli w busach pozwala na odpowiednaie i komfortowe ułożenie ciała podczas drogi. Wszystkie fotele są dodatkowo rozkładane, co pozwala jeszcze lepiej spełniać potrzeby naszych klientów. Z kolei rozrywkę podczas długiej trasy zapewniają nowoczesne ekrany i DVD – w ten sposób można umilić sobie czas podczas podróży.

Z nami przejazdy na trasie Polska – Belgia przebiegają szybko, spokojnie, a przy tym niezwykle przyjemnie! Wybierz naszą ofertę, a z całą pewnością spełnimy Twoje wyobrażenia o najbardziej komfortowej podróży, bez względu na długość trasy.


Polska – Belgia: poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki oraz soboty
Belgia – Polska: wtorki, środy, piątki, soboty oraz niedziele.


Koszty biletów:

320 zł (wyjazd), 80 Euro (powrót)


Specjalna oferta dla naszych stałych Klientów:

2 strony – 10% rabatu
Przedpłata – 20 zł rabatu
Co 5 przejazd za 50% ceny


Dzięki naszym zawodowym kierowcom, a także nowoczesnym busom
szybko, bezpiecznie i komfortowo dojedziesz do celu!